Українська мова  Русский язык       

Про Піщане

Географія
Селище Піщане розміщене в південно-західній частині Криму на межі степу та передгір’я Криму, в 30 км. від Севастополя, 45 км. від Євпаторії 55км. від Сімферополя, на березі Каламітського заливу Чорного моря, недалеко від мису Лукулл, у горловині ріки Альма.


Клімат
Це місце по кількості сонячних днів у році не поступається таким прославленим кримським курортам, як Ялта і Алушта. Середня температура повітря літом +25C +28С, морської води +20C +24С.


Історія
З Піщаним пов'язані цікаві сторінки давньої і нової історії Криму. На лівому березі ріки Альми, на крутому обриві миса, піднятому над рівнем моря на 30 м, знаходяться рештки Усть-Альмінський скіфського селища, які викликають великий інтерес для науки.


Місця відпочинку
На узбережжі знаходяться дитячі площадки, каруселі, можна пограти у біль'ярд, поспівати у карооке, дискотеки, цілодобово працюють бари та ресторани. Пропонуються різні екскурсійні поїздки по містах Криму: Ай-Петрі, Алупка, Місхор, Ялта, Лівадія, Алушта, Гурзуф, Великий Каньон, печери, водоспади, та багато інших місць.